top of page

Dovolte nám, abychom se představili...

Dali jsme dohromady skvělý tým pedagogů a odborníků. Dopolední programy jsou určené dětem od tří do šesti let, odpolední pak od šesti do dvanácti let s tím, že děti budou moci i přespat, aby si rodiče odpočinuli, aniž by k nim domů musela chůva.

Hlavní důraz klademe na bezpečnost dětí a kvalitu programu tak, aby to byl nezapomenutelný zážitek pro všechny zúčastněné. Děti si mohou zaplavat v bazénu se slanou vodou, zahrát ping pong nebo si v promítací místnosti udělat pyžamovou párty. Rodiče jsou při tom vítáni, ale právě zabezpečením kompletní služby jim chceme ulehčit.

Součástí naší nabídky je organizování narozeninových a sezónních oslav uzpůsobených na míru dětem a celým skupinám. Na výběr jsou sportovní hry všeho druhu včetně plavání, ruční práce, řemesla, módní přehlídky, kostýmové párty, hraní divadelních her a celá řada dalších aktivit. Ceník se upravuje podle požadované služby, druhu občerstvení a náročnosti programu.

WhatsApp Image 2021-08-11 at 10.47.06.jpeg
IMG_8059_edited.jpg

MgA. Adéla Koubková, DiS.

Absolventka Akademie múzických umění v Praze,  Janáčkovy konzervatoře a stáží v New York city (2007 American Ballet Theatre, American Ballet East, 2014 New York University Tish school of Arts), interpretka, choreografka a pedagožka. V současné době se převážně věnuje předškolní pedagogice a pohybové pedagogice nejmeších dětí a choreografiemi tzv. Flashmobů (Kinder, Dětská Olympiáda, Zlatý den Zlaté Prahy), výukou plavání kojenců, batolat a předškolních dětí.

Adéla je mimo jiné akreditovaným lektorem plavání, plavčíkem a ošetřovatelkou. Spolupracuje se studiem Place4People, prestižními týmy synchronizovaného krasobruslení Olympií, Euphorií, Harmonií a Minnies, dále pak s uměleckými subjekty Vox Luminas a Pyroterra, s divadly Metro a DJKT Plzeň.

Mezi největší úspěchy řadí turné v Japonsku a Číně, několikanásobé tituly Mistr Světa a Vícemistr Evropy v prestižních tanečních soutěžích za interpretaci i choreografii a spolupráci s choreografy Vincent Patterson (choreograf Michaela Jacksona), Sofia Krantz. Za splněný sen považuje spolupráci v RG Contemporary company of New York. Adéla také vytvořila edukativní magnetický kalendář pro předškolní a mladší školní děti pro snadnější reflexi dne a následně týdně. Seznamte se, to je “naše” Adéla.

WhatsApp Image 2021-07-22 at 13.58_edited.jpg

Jana Blountová

Matka 4 dětí, jedné dcery a tří synů, ve věku 18, 20, 22 a 27 let.

Po odchodu dětí za vzděláním a kariérou můj velký dům osiřel a já jsem si moc přála, aby opět ožil. Vymyslela jsem proto unikátní koncept klubu, jenž bude děti učit zdravému pohybu, tradicím, hudbě, dramatu, tanci, jazykům, společenské etiketě a dalším dovednostem, které kvůli technickým vymoženostem ztrácejí.

bottom of page