top of page

Naše zařízení

Prostory našeho klubu jsou v moderní vile postavené v roce 2005 architektem Miloslavem Čejkou. Dům je vybaven kvalitními materiály, které zajišťují zdravé prostředí pro děti. Jsou to javorové podlahy s úpravou přírodního oleje, dřevěné zárubně dveří z ořechové dýhy, kvalitní italská keramika, použití skla a kovu. Zařízení je vybaveno rekuperací pro výměnu vzduchu dvakrát za hodinu pro kvalitní výukové prostředí bez prachu a roztočů. K příznivému klimatu se využívá i větrání velkou plochou hliníkových oken ve třídách.

Tři geotermální vrty zajišťují ekologické vytápění místností, zásobníku teplé vody, a hlavně bazénu se slanou úpravou vody. Ten slouží pro výuku, bazénové párty a kurzy plavání. Toto zařízení je používáno pouze privátně pro potřeby C.L.U.B.u a zaručuje kvalitu úpravy vody a čistotu. Výuka je zajištěna profesionální plavčicí s akreditací a kurzem první pomoci.

V atriu domu je skleník pro seznámení dětí se subtropickymi rostlinami. Děti se podílí na zalévání a pěstování banánů a další vegetace. 

Vila je posazena v zahradě s výhledem na město, na konci slepé ulice. To umožňuje bezpečné předání dětí a také záručuje klidné prostředí pro výuku, vzdělávání a zábavu.

Podporují nás

5Avenue.png

Spojte se s námi

Máte-li jakékoli dotazy k našemu programu

  • Facebook
  • Instagram

Nad Podbabskou skálou 13,

165 00 Praha-Lysolaje

bottom of page