top of page

Seznamte se

IMG_8059_edited.jpg

MgA. Adéla Koubková, DiS.

Absolventka Akademie múzických umění v Praze,  Janáčkovy konzervatoře a stáží v New York city (2007 American Ballet Theatre, American Ballet East, 2014 New York University Tish school of Arts), interpretka, choreografka a pedagožka. V současné době se převážně věnuje předškolní pedagogice a pohybové pedagogice nejmeších dětí a choreografiemi tzv. Flashmobů (Kinder, Dětská Olympiáda, Zlatý den Zlaté Prahy), výukou plavání kojenců, batolat a předškolních dětí.

Adéla je mimo jiné akreditovaným lektorem plavání, plavčíkem a ošetřovatelkou. Spolupracuje se studiem Place4People, prestižními týmy synchronizovaného krasobruslení Olympií, Euphorií, Harmonií a Minnies, dále pak s uměleckými subjekty Vox Luminas a Pyroterra, s divadly Metro a DJKT Plzeň.

Mezi největší úspěchy řadí turné v Japonsku a Číně, několikanásobé tituly Mistr Světa a Vícemistr Evropy v prestižních tanečních soutěžích za interpretaci i choreografii a spolupráci s choreografy Vincent Patterson (choreograf Michaela Jacksona), Sofia Krantz. Za splněný sen považuje spolupráci v RG Contemporary company of New York. Adéla také vytvořila edukativní magnetický kalendář pro předškolní a mladší školní děti pro snadnější reflexi dne a následně týdně. Seznamte se, to je “naše” Adéla.

WhatsApp Image 2021-07-29 at 10.16_edited.jpg

Hana Navarová

Je autorkou písniček pro děti. Učí hudební výchovu ,drama a dětskou etiketu.

Od roku 1986 do součastnosti je herečkou, zpěvačkou a hudební skladatelkou divadla Sklep. Autorka písniček ve spolupráci s Janem Vodňanským. Od roku 1986 do součastnosti skládá písně hlavně pro děti do pořadu Kouzelná školka České televize. 

Picture1.jpg

Zuzana Osako

Česká módní návrhářka a ilustrátorka, podnikatelka a matka tří dětí. Domluví se japonsky.

Poté co Česká republika historicky utrpěla několik velkých kulturních traumat, je Zuzaninou největší ambicí posílit identitu a světovou pověst své země návratem k tradičnímu životnímu stylu a etice. Věří, že by to mohlo posílit hrdost a silné kulturní pouto napříč celým národem.

WhatsApp Image 2021-07-22 at 13.58_edited.jpg

Jana Blountová

Matka 4 dětí, jedné dcery a tří synů, ve věku 18, 20, 22 a 27 let.

Po odchodu dětí za vzděláním a kariérou můj velký dům osiřel a já jsem si moc přála, aby opět ožil. Vymyslela jsem proto unikátní koncept klubu, jenž bude děti učit zdravému pohybu, tradicím, hudbě, dramatu, tanci, jazykům, společenské etiketě a dalším dovednostem, které kvůli technickým vymoženostem ztrácejí.

bottom of page